Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

SPOLUPRACUJEME

odkaz na motosekáč

 

REKLAMA

Kia Ceed na AUTOPES.cz

ráj obálek

Podporuje mojeID

Úvod » POMOC PRO ÚTULKY » Pomoc kočičím útulkům

POMOC PRO ÚTULKY / Pomoc kočičím útulkům

KOČIČÍ OÁZA HOLUBICE

Zakladatelkou azylu pro opuštěné kočky a psy je paní Irena Novotná, která se péči o zvířata aktivně věnuje od roku 1993, kdy žila v Brně a byla svědkem bídy a strádání zvířat žijících na ulici. Těm poskytovala útočiště u sebe doma a v pronajímaných prostorách. V roce 2004 se rozhodla přestěhovat na venkov, aby zvířatům umožnila pobyt venku na zahradě a v prostorách rodinného domu. Pro kočky je postaven na zahradě rozsáhlý areál a též obývají většinu pokojů v rodinném domě.  Azyl se budoval postupně, za vším stojí pouze dva lidé, kteří vše sami postavili i financovali. Na nic z toho nebyly poskytnuty dotace ani drobné dary. Šlo o myšlenku pomoci, ne o peníze.

areál Holubice

Zvířata se do našeho azylu dostávají ve zbědovaném stavu a je potřeba se jim věnovat nepřetržitě v každou denní i noční dobu. V Kočičí oáze poskytujeme všem domov a lásku, zajišťujeme veterinární péči, vakcinaci, kastraci a pejskům také výcvik. Našim zvířatům hledáme stálé domovy. Budeme rádi, pokud si od nás osvojíte zvířátko, případně ho můžete adoptovat na dálku (virtuálně) a tak mu přispět na kvalitnější péči a lepší život.

Práci pro zvířata věnujeme veškerý náš čas, nemáme žádné zaměstnance a veškerou práci vykonáváme zcela zdarma.

Fungujeme bez jakékoli podpory z veřejných financí měst či obcí. Vše stále hradíme z části z našich rodinných příjmů a z drobných darů dárců většinou nových majitelů našich zvířátek.Budeme proto velmi vděční za jakoukoli formu podpory.

holubice kočky

Jednou z takových forem je i nákup od chráněné dílny Archa zvířat www.archa-zvirat.cz. Tímto nákupem pomůžete nejen našim kočičkám, ale také zdravotně postiženým občanům, které chráněná dílna Archa zvířat zaměstnává a bez nichž by tito lidé byli zcela odkázaní na pomoc státu. Jedním nákupem tak pomůžete hned dvakrát.

Nejvíce potřebujeme pro naše kočičky a koťátka: kvalitní granule pro kočky a koťátka, úplně nejvíc té nejvyšší kvality jako Taste of the Wild, Leonardo, Royal Canin. Z lacinějších např. Sanabelle. Mléko pro koťátka. Konzervy, kapsičky, vitamínové a minerálové doplňky. Pelíšky. Stelivo.

Děkujeme všem za jakoukoli pomoc kočičkám z našeho azylu!

www.kocicioaza.cz

www.facebook.com/KociciOazaHolubice

holubice kočka

 

 

Přestavujeme Vám KOČIČÍ DŮM JIŘINY SKOUMALOVÉ:

Paní Skoumalová je po několika operacích páteře, v invalidním důchodu, přesto sama dala domov 31 kočičím bezdomovcům.

Jsou to všechno kočičky, které někdo vyhodil nebo koťátka, která přišla o mámu.
Bydlí v malé dědině  u Olešnice na Moravě.  Přesto, že sama musí vystačit s minimem financí, pečuje o kočičky, každou novou kočičku nechá vždy veterinárně ošetřit a vykastrovat, snaží se jim dopřát kvalitní krmiva, zkrátka vrátit je do dobré kondice a to není levná záležitost. Snaží se přivydělat si brigádně, aby si mohla tolik kočiček nechat a zajistit jim všechno potřebné.

 

Jak můžete pomoci i Vy?

 

Objednejte dárek pro její kočičky na našem e-shopu www.archa-zvirat.cz a do poznámky na objednávce napište adresu:


Jiřina Skoumalová
Ústup 20
679 74 Olešnice na Moravě

 

Proveďte platbu bankovním převodem na náš účet:

Číslo účtu: 252236087/0300

Variabilní symbol uvádějte: číslo objednávky


Mohou to být hlavně konzervy, mléko pro koťata, kočkolit, pamlsky, hračky pro kočičky.

Náš e-shop www.archa-zvirat.cz jí vše obratem zašle.

Jako doklad o zaslání daru bude poslána faktura v PDF na určenou adresu dárce.


 

 

 

Kočičí odpočinek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nákup z jednoho dne

 

Krmení koček

 

 


 

Archa pomáhá i KoČičímu depozitu o.s.Přelouč, Lovčice 60, 286 01 Čáslav

http://kocicidepozitum.cz (http://kocicidepozitum.cz)

Možnosti pomoci:

Kočičí depozitum o.s.Přelouč je občanské sdružení pečující o opuštěné, nalezené, nechtěné, či týrané kočičky. Je jim věnována maximální péče jak po stránce veterinární, výživové, hygienické, tak mazlící.

Poté jsou kočičky prostřednictvím  webu depozita a inzerce umisťovány - domovy depozitum pečlivě vybírá.Stará se i o kočičky bezprizorní, které krmí a kastrují. Chod celého depozita je hrazen z vlastních  zdrojů a za pomoci dárců a virtuálních adopcí.

 

Depozitum se snaží krmit hlavně kvalitními granulemi a konzervami, čímž brání zažívacím problémům kočiček a následně i větší spotřebě steliva, potažmo i častějším návštěvám u veterináře.

 

Na www.archa-zvirat.cz, e-shopu chráněné dílny, můžete nyní nakoupit  kvalitní granule, kapsičky, konzervy, pamlsky a jiné za dobrou cenu, budou doručeny přímo do Depozita Lovčice, Vy dostanete jako doklad fakturu o zaplacení a budete zveřejněni jako dárci s plnou adresou nebo anonymně, dle Vašeho přání na seznamu dárců.