Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

SPOLUPRACUJEME

odkaz na motosekáč

 

REKLAMA

Kia Ceed na AUTOPES.cz

ráj obálek

Podporuje mojeID

Úvod » SOUTĚŽÍME S ARCHOU » Velikonoční soutěž

SOUTĚŽÍME S ARCHOU / Velikonoční soutěž

Vyhlášení soutěže:

Nejvíce like získala fotografie Radky Aroua - kočička Maginka miluje granulky Leonardo, používá bílou podložku s kočičím obrázkem a kovovou mističku z našeho e-shopu. Radka se rozhodla, že výhru věnuje Kočičí oáze Holubice. Blahopřejeme a zároveň děkujeme za kočičky z Holubic.

vítězná fotografie

 


Jak se zúčastnit soutěže?

  1. Objednejte si v našem e-shopu www.archa-zvirat.cz nějaký produkt pro vašeho zvířecího kamaráda.
  2. Udělejte s ním fotografii (jak si hraje nebo jak baští nějaké krmivo od nás nebo jak odpočívá v pelíšku atd.)
  3. Fotografii vložte do alba na naší spřátelené stránce Archa zvířat a přátelé.4. Sdílejte tento příspěvek veřejně na svém profilu.

 

Pravidla soutěže:

  1. Soutěž bude probíhat od 21. 1. do 28. 3. 2016.
  2. Každý soutěžící může vložit jen jednu fotografii.
  3. Výhru obdrží výherce, jehož fotografie získá nejvíce příznivců (like), přesný čas uzávěrky oznámíme v den ukončení soutěže.
  4. Ze soutěže budou vyřazeny fotografie stažené z internetu nebo fotografie bez návaznosti na objednávku v našem e-shopu.
  5. Vítěznou fotografii uveřejníme na našem webu.
  6. Pořadatel soutěže je oprávněn jednostranně a bez náhrady změnit pravidla soutěže v průběhu jejího trvání, soutěž zkrátit, odložit, přerušit nebo kompletně zrušit.

 

Výhra

Výherce obdrží kupon v hodnotě 500 Kč na nákup zboží v našem e-shopu.

 

Podmínky účasti v soutěži

Soutěžícím se může stát pouze fyzická osoba s doručovací adresou na území České republiky, která splňuje stanovená pravidla soutěže.

Soutěžící účastí v soutěži udělují souhlas se zpracováním osobních údajů.

Adresu v podobě pravé jméno, ulice, PSČ, město je soutěžící povinen dodat organizátorovi soutěže prostřednictvím e-mailu na archa-zvirat@seznam.cz nejpozději do 5 pracovních dnů od ukončení soutěže. Pokud do této doby soutěžící svou adresu nedodá nebo ji dodá nekompletní, bude jeho výhra postoupena soutěžícímu, který se umístí na dalším místě.

Výhry budou odeslány na adresu výherců do týdne po jejich vyhlášení.